Belgeseller

Merhabalar arkadaşlar, bal arısı belgeselinden geliyorum moraller çok bozuk bildiğiniz gibi değil. Hiç beklemediğim bilgiler edindim. Belgesel nedir? Görün; Kendi dünyasını kirli ve adaletsiz sayanlar iyi okusun.

bal arıları

İlk Belgesel Arılar

Bir arı kovanı var. Çalışkan dürüst herkes işinde gücünde. Bir tane de kraliçe arı var. Kraliçe lafına aldanmayın tam bir o☆rosb☆. Kraliçe arı’dan başkasının yumurtlaması yasakmış mesela. Bunu tespit eden arılar var. Bildiğin devriye atan arılar var. Polis arı’lar amk bir de isim takmışlar kendilerine polis arı diye.

arı

Kraliçe arı dışında herhangi bir arı yumurtlar ise bu tespit ediliyor ve yumurtayla birlikte anasını öldürüyorlar. amk çocuklarına bak ya bunlar vinçle arı da asar. Ben böyle diktatörlük görmedim.

bal

Kraliçedeki Egoya Bakar Mısınız?

Hadi anne arıyı öldürtüyorsun tamam peki bebek arıdan ne istiyorsun amk kraliçesi. Anlatılana göre yani kraliçe arıya göre bu, isyanı önlemekmiş. İsyanmış doğum yapmak. S*kt*r git be kraliçe arı. Eğer o arı yaptığı şeyin isyan olduğunu biliyorsa Allah da benim belamı versin. nereden izledim bu belgeseli amk, bir daha belgesel izlemek mi? şimdi ne zaman bal yesem benim aklıma gelecek bu or♡spu kraliçe. Allah belanı versin senin kraliçe…

guguk kuşu

Guguk Kuşu Belgeseli

Hayatında hiç guguk kuşu belgeseli izleyen var mı aranızda? ( Belgeseller diye arasanız 50 tane guguk belgeseli çıkar, herkes guguk belgeselleri çekmiş.) Ben üşenmedim izledim ve şunu söyleyebilirim ki guguk kuşları tam bir orospudur. İlk izlediğim de 12 dakikalık bir belgeselini izledim ve hakkında pek bilgi edinemedim. Daha sonra belki birkaç ilginç bilgi edinirim diye araştırma yaptım ve guguk kuşlarının or♡spu olduklarını öğrendim. Guguk kuşu gebelik halindeyken doğacak olan yavrusu için altyapı hazırlamak yerine, işte yuva muva ne bileyim erzak falan, farklı bir kuş türünün yuvasını gözlemlermiş. Or☆sp☆ya bakar mısınız? Gözlemlemiş olduğu o farklı kuş, yuvasını terk ettiği anda, orospu guguk kuşu gelip yumurtasını o yuvaya bırakırmış. Ve yuvada bulunan diğer yumurtaları da aşağı atarmış. Ben böyle kahpelik görmedim. Diğer yumurtaları aşşa atmasının nedeni de bir nevi g♡tü garantiye almak gibi yani, yuva sahibinin yavrular çıktıktan sonra, yuva sahibi anne kuş, guguk kuşlarına doğru bakarak; BUNLAR KİM AQ dememesi içinmiş. Guguk kuşunun kendi yavrusu olduğuna bu şekilde inandırılırmış. Böylece farklı kuş, guguk yavrularını kendi yavrusu sanıyor ve yalnızca guguk kuşunu beslemek zorunda kalıyor. Ve eğer yuvada zaten canlı yavru var ise dünyaya gelen guguk kuşları onları yermiş. Bu ekosistem falan değil yani bu, guguk kuşu or♧spuluğu bu. Kahpe kader bu. Şöyle düşün, cami avlusunda bebek görüyon, acıyon, eve getiriyon  ve besliyon bebek 3 yaşına gelince senin çocuklarını yiyip öldürüyor amk çakileri ya. Ulan nasıl sinirim bozuldu. Eğer olur da gün gelir karşıma bir guguk kuşu çıkarsa ona neler yapıyorum iyi izleyin… Bol bol belgesel izleyin…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments