Cin Çağırıyoruz

Sene tam kaç bilmiyorum ama 20 falanım sanırım. Mükemmel olduğuna inandığımız bir gece geçirmiş, evlere dağılmadan evvel son geyiklerimizi yapıyoruz. Beş kişi falanız. Ben gruptan ayrılıp kızla buluşacağım kimsenin haberi yok tabii bundan. Kızla kesin buluşmalıyım çünkü sahilde sevişme planları falan yapıyorum. Sevişme dediğim de öpücük möpücük.

aşk

Tam böyle neyse dağılalım artık oldu, Erhan dedi ki beyler geçen akşam selin anlattı cin çağırmışlar cin gitmemiş yanlarında ki bir kız da çarpılmış dedi. Biri feci keklemiş bunu tamam ama s☆ktirlan diyebilmiyoruz çok ciddi çocuk. bir kaç saniye sessizlik oldu espri mi yaptı ciddi mi diye düşünüyor herkes. Ben telefon elimde kıza mesaj atarken hiç dinlememiş olacağım ki aynen demişim adama. Ne aynen amk çarpılmış diyorum size diye kükredi bu. gülmeye de kimsenin götü yemiyor çünkü cin geçiyor cümlenin içinde. Ben yok anasın amı ne diyosun falan diye destek çıktım Erhan’a. Fatih, olum öyle şeyler demeyin geleceği yoksa da gelir falan demeye başladı. Cüneyt şunun adını anmayın ya gelecek şimdi bak diyor. mert, cin demeyin şuna harbi gelir diyor. amina kodum çocukları zorla getirecek cini. neyse biz bi şekilde Erhan ile iddasına girmiş bi şekilde Cüneyt’lerin evinde bulduk kendimizi cin çağırma muhabbetine. yani ben cin çağırma olayı yok diye idda ediyorum, Erhan ise hayır var diye idda ediyor. Ben kazanırsam cin gelmeyecek ama amına kodum Erhan’ı kazanırsa ne y☆rrak yicez kimse düşünmüyor. kıza da mesaj atıyorum aşkım işim çıktı görüşemicez bu gece diye, ne işi semih bu saatte diyo. Haklı amk y☆rak mı var gecenin 12snde.

cin çağırmak

Bu Yayın Tam Olarak Neler İçermekte?

Ya Cin Çağırcaz Diyorum

Semih doğru söyle başka biri mi var diyor amk. neyse biz geçtik eve baya oturduk masanın etrafına böyle mumlar fincanlar falan var ya yemin ediyorum harbiden çağırcaz cini. Cüneyt s☆keyim yapcanız işi dedi çekyata yattı uyucam diye. Mert hiç gereği yokken numarasını bilen yok mu ya çaldıralım gelsin:d gibi espiri yaptı. erhan fincanı fırlatır gibi yaparak ananı sikerim dedi sus komiklik yapma. cin gelse çarpmaz bile bizi yemin ediyorum. neyse Erhan, hepimizin parmağını fincana koymasını istedi. benim tek el fincanda tek ellede kıza mesaj atıyorum hala valla cin çağırıyoz diye. Parmaklar fincanda daire falan çiziyoruz gel cin gel cin sesimizi duyuyon mu gibi şeyler mırıldanıyor Erhan. Mert yine, Erhan ben bile duymuyom cin nasıl duysun:d dedi. tam kahkaha atıcam balkon tarafından takur tukur sesler çıkmaya başladı. şuan anlatamıyorum ama aşırı gerildi ortam. ananı s☆kiyim geldi mi yoksa dedi Erhan. Fatih küfür etme çarpılcam diyor, mert salavat falan getiriyo. ben korkudan kıza mesaj atmışım geldi galiba cin diye. bir de evin içi zifiri karanlık masada mum var amk ya. Mert fısır fısır dua okuyor. Erhan’ın, fısır fısır okuma mert bizde duyalım:d diye ironi yapmasını bekliyorum ama o göt korkusuyla çok zor o mizah. Fatih şöyle bi irkildi ya bi kendinize gelin ne cini hem gelse balkondan mı gelir amk dedi. çok mantıklı geldi bu bana. aynen dedim ya napıyoz böyle kalk dedim

korku

Erhan Işığı Aç Amk.

Erhan dedi sen aç. ya dedim mert kalk ışığı aç. mert dedi sen aç. Fatih dedim kalk amk ışığı aç, dedi sen aç:d gene kaldık yarak gibi kimse tepişemiyor. Mert diyor selini arayalım onlar napmış soralım diyor. ya varya a♧mi♧na kodum mertini cine teslim etsek konu kapancak zaten. ben de çok korkuyorum yalan yok ama harbiden mükemmel eğleniyorum. o ara da feysbuk falan yeni patlamış aşırı popüler. Mert diyor ki şurdan bi çıkayım Allah’ını seven bir milyon kişi bulurum grubuna üye olcam. Ya amk askjdsfd. tam o sıra balkondan hıp hızlı içeri doğru kedi koşmaya başladı amk varya kimisi ananı s☆kiyim refleksleriyle çekyata sıçradı kimisi Allah peygamber bağırıyor. Tolga diyor cin onun mu içindeydi yoksa. Mert lailaheillallah diyor Cüneyt yere düşen mumu kaldırmış evi yakacanız amınızı sikeyim sizin diyor. Benim dünyam başıma yıkılmış amk kızın ayrılık mesajını okuyorum telefonun mininicik yeşil ekranında. amına kodum kızı ayrılmış benden 45 dakikada. Kızı da öpemicem siniri geldi bana anasını sikerim dedim yapacağınız işin cin gelmedi ama kız ayrıldı diye bir hışımla kalktım oturduğum yerden. Tak dizim tolganın çenesine çarptı Tolga’nın kafa geriye doğru gitti ne kafası amk komple Tolga geriye doğru gitti pat diye mermere düştü. Yemin ediyorum yarıldı kafa. İşin rengi değişince herkes korkusuzca lambalara doğru koştu tabii bi baktık tolganın kafa yarık kan revan. elim ayağım nasıl titriyor. Hemen aldık bunu mertin arabaya doğru hastaneye. Tolga iyiyim ben olum diyor ama yüzü müzü kan şok geçiriyor. Fatih arabanın içinde cin yapmış olmasın falan diyor hala. neyse geldik hastaneye falan aldılar bunu acile biz dışarda bekliyoruz. Ona buna haber verdik tabi. bir yarım saat geçti içerden haber geldi durumu iyi tarzı. 17 dikiş atılmış kafaya:) neyse sonra Özgür geldi hastaneye çok sinirli bir şekilde. Tolga’yı da çok sever dedim bana patlıcan. amına koymuşsun çocuğun semido diye bana bağırmak sanıyorum. olum noldu naptınız ne oluyor dedi, aga dedim hiç sorma böyle böyle oldu amina koyim ben nerden bileyim dizim çarpmış ama durumu iyi dedim. eeee dedi, eesi öyle işte ağa bir şey yok arzu da ayrıldı benden dedim, arzunun anasını sikeyim şimdi beni niye çağırmıyorsunuz cin çağırmaya dedi. ahahahahah ulan ya.

guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
konumsuz
konumsuz
Haziran 5, 2020 15:08

iyi bok yediniz

Çarpma Bölme
Çarpma Bölme
Haziran 5, 2020 17:19

Kurbağa 🐸 sız çıkmaz

BFBA9490-1B82-4C48-808D-3BE74796FD46.jpeg