Dinlenecek Şarkılar

Manuş Baba

Söz müzik düzenlenmesiyle de adından söz ettiren sanatçımız tarzıyla yetmişleri andırıyor. Farklı bir üslup ile kulaklarımızda “ Dönersem Islık Çal” ile kulaklarınız ruhunuz ile dinlensin.

Cem Karaca

Anadolu rock müziğinin piri diyeceğimiz bir sanatçı her sözcüğü ile beynimize işleyen parçalarının tadı bir başkadır. “Tamirci Çırağı” ile sosyal hayatın dengesini yansıtmıştır. İnsan tencere ise kapağı ona uygun olmalıdır. Ona uygun yapılmalıdır…

Duman

Müzik dinlerken çoşayım. Dertlerimi unutup kulaklarımla duygularım her şeyi unutayım derseniz. Tam size göre bir sanat eseri “Öyle Dertli” ile dertsiz günler diliyorum.

Mümin Sarıkaya

Bu hayatın dertleri ile bunalmış insansanız tam size uygun bir eser ses kalitesi sizi uzak diyarlara götürecek. Fazla söz söylemek istemiyorum sizi bu üst düzey “Ben Yoruldum Hayat” eseri ile baş başa bırakıyorum.

Grup Seksendört

Çıkış tanınma şarkıları diyeceğimiz bir çoğumuzun unuttuğu bir eser. Bizden sözcükler vizeden hayatlar bizden dil ile sizi “Ölürüm Hasretinle”.

Emre Aydın

Naif bir kişilik ve dili ile sanat dünyamızın vazgeçilmez değeri. Tarzı sanatı tartışmasız en güçlü ve güzel eserlerinden biri  “Unutamazsın” ile iyi dinlemeler.

 

guest
212 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments