Elephone’dan Efsane Akıllı Telefon: PX

Elephone sınırları ne kadar zorladığını, ve akıllı teknolojiler sektöründe ne kadar iddalı olduğunu kanıtlayan mükemmel ekran ve kamera tasarımlı akıllı modeli olan PX’i 1899 TL gibi bir fiyata Türkiye pazarında satışa sundu!

Bu Akıllı Telefon Harika

Tam olarak 4 GB Ram ile birlikte gelen akıllı telefon, ayrıca 64 GB dahili hazıfaya ve arttırılabilir hafıza seçeneğine sahip.
Android 9.0 işletim sistemi sayesinde yeniliklere çok daha erken ulaşabileceksiniz.
PX akıllı modelde çift sim kart özelliği de bulunuyor.

Ekran

Ayrıntıyı fazla uzatmadan ekrandan bahsetmek istiyorum. 19.9’luk en ve boy oranına sahip, 6.53 inc’lik akıllı tasarım, sonsuz ekran gövde konusunda bugünün zirvesine yerleşiyor. Özellikle film izlemeyi ve oyun severleri mutlu edecek bu tasarımda, ince çerçeveler dışında ön kısımda sadece ekran bulunuyor.

Arka Kısım

Akıllı telefonun, en az önü kadar arka kısmı da şahane bir tasarıma sahip!
Arkaya geçtiğimiz anda bizi dikey şekilde sıralanmış kamera panelinin ilk basamağında flaşh, hemen altta 16 MP çözünürlükte ana kamera ve altında da bir derinlik kamerası yer buluyor.
Kamera panelinin altında parmak izi okuyucu ve bir alt kısımda ise Elephone’un sade, şık bir logosu bulunmakta.

Pop-Up Kamera

Elephone, PX modeline sonsuz ekran kazandırabilmek adına üst kısıma açılır kapanır kamera alanı yerleştirmiş ve bu sayede kamerayla işimiz olmadığı durumlarda kamerayı ekranın herhangi bir yerinde görmüyoruz.
16 MP çözünürlükteki pop-up kamerayı stüdyo kalisinde çekimler yapabilmek için kullabileceğiniz gibi, özel portre modundan faydalanabilir ve selfie deneyimlerinizin kalitesini yükseltebilirsiniz.
Firma açılır kapanır kamerayı günde 100 kez kullansanız bile 5 yıl boyunca dayanma garantisini size sunuyor. Bu da 300.000’den fazla kullanıma tekabül ediyor.

İşlemci
2,0 GHz Quad Core ve 1,5 GHz Quad Core işlemci özelliklerine sahip akıllı model sayesinde işlevsellik ve hız konusunda sorunsuz kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz.

Toparlamak Gerekirse

Alışılmışın dışında da amiral gemilerine alternatif önerilerin bulunduğunu, 1.899 TL gibi düşük fiyat etiketiyle satışa sunulan Elephone PX modeli sayesinde görebiliyor. 3300 mAh pil gücüne sahip PX modelinin efsane tasarımı ve rakiplerinden ayrıldığı üst düzel noktaların bulunduğunu da tekrardan dile getirmek istiyorum. 198 gram ağırlığındaki akıllı model tüm hatları gözel alındığında kesinlikle satın alınabilecek bir model olarak önüze çıkıyor. Akıllı telefon fiyatlarındaki yükselişe rağmen bulunabilecek en iyi fırsatlardan biri olan PX’e buradan ulaşabilirsiniz.

guest
211 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments