Hatıralar (Aksiyon İçerir)

7. sınıfa ait saçma sapan bir hatıramı paylaşayım sizinle. Yazasımda yok ama işte hatır. Son dersin bir önceki teneffüsünde simit ayran yuvarlamış sınıfa çıkmak için içeri doğru gidiyorum. Merdivenlerin başında Erol ile denk geldik. Erol o yıllarda en iyi kankam. 1.55 boyu var. Ve günde en az bir kere, hadi gidelim dedikten sonra tam giderken ayağa kalkmış olmasına rağmen hadi kalksana olum deyip basıyorum kahkahayı. ahahahahaha bu Erol’a karşı o yıllardaki en popüler espirim idi. Neyse bunla ne haber ne yaptın şeklinde üst kata doğru çıkarken özürlü sınıfı önünde iki tane özürlü olduğunu ama ne özürünün olduğunu anlayamadım iki öğrencinin kavga ettiğini gördük. Oo dedim kavga vargel. Erol dedi ki bırak bulaşmayalım. Dedim bir şey yapmıcaz gel. Ağa dedi bırak bulaşmayalım gidelim. Lan dedim seyredeceğiz gel hem en fazla ne olabilir ki dedim. Geldik çocukların yanına. Ben hangisi hangisini döver diye bahis yapacakken, Erol dedi ki bu böyle olmaz ayırcam dedi girdi çocuklarn arasına. Erol girince ben de girdim. Erol, elemanları kavga etmesinler diye birbirinden ayırmaya çalışıyor, ben de kavga etmelerini engellemesin diye erolu elemanlardan ayırmaya çalışıyorum. Lan sonra ne oldu bir şey oldu biz bir şekilde birbirimize girdik.

fantastik kavga

Erol Kendini O Kadar Kaptırdı Ki (Hatıran Yeter)

Ayrılmıyorlar diye çocuklardan birini dövmeye başladı. Çocuklar da sonra Erol’u dövmeye başladı. erolu çocuklardan ayırmaya çalışırken beni de dövdüler. amk çocukları birbirini bıraktı başladı bizi dövmeye. olay nerelere geldi amk baya dayak yiyoruz. Erol da minnacık bir şey. Çocuklar bunu siktiret buna vuralım deyip deyip bana vuruyorlar. Çocuklar önce birbirini dövmeyi bıraktı, sonra erolu bıraktı, en son beni dövüyorlar aq hayır dövemiyorumda yani baya dayak yiyorum. Erol bu sefer beni çocuklardan ayırmaya çalışıyor falan filan tam o sırada müdür yardımcısı geldi. Hocayı görür görmez ayrıldık. Ayıp değil mi bu yaptığınız falan demeye başladım ama yemedi tabi gelir gelmez çekil bakayım şurdan diye itekledi karı beni. Okulda herhangi bir huzursuzluk olduğunda kesin Semido yapmıştır lekesi var çünkü üzerimde. o sırada öğretmenler zili çaldı kaybolun dedi hadi sınıfınıza. Oh dedim yırttık. Çıktık sınıfa.

yumruk

Erol Yolda Diyorki;

Nasıl dövdük çocukları:D kimi dövdük Erol? Dayak yedik amk gerizekalısı hatta sen dayak bile yiyemedin aq ben yedim. Neyse geldik sınıfa ders başladı falan sonra dersin ortalarında müdür yardımcısı yanındaki iki özürlü arkadaş ile geldi. Aslında rahat olmam lazım sonuçta çocuklara ilk vuran erol idi yani çocuklar erola dalmaya başlamıştı ben ayırma muhabbetine girdim ayıramadım üstüne bir de dayak yedim. Neyse özet geçiyorum bizi tahtaya aldı hoca. yüzleştirme gibi sahne oldu. müdür yardımcısı çocuklara, size vuran hangisiydi dedi. Ben gayet rahatım ama olayla bir alakam yok tavırları içerisindeyim. Yok çünkü mağdurum. Sonra özürlü çocuklar bir erola baktı bir bana baktı ve ikisi de parmağını kaldırarak beni gösterdiler. O an anladım ki ne özürü olduğunu anlayamadığım çocuklar beyin özürlü. Bende bu tip olaylarak gülerek reaksiyon gösterme gibi bir tik var. Bugünümde bile hâlâ yaşarım bunu. Ateş püskürtmem gerekirken güldüm. Gül sen gül dedi müdür yardımcısı ve sen gel benle yaptı. Aslında içim kanıyor ama gülüyorum. o an Erol’dan, hayır hocam o vurmadı ben vurdum gibi bir kahramanlık yapsın bekliyorum ama yok. Neyse müdür yardımcısı aldı beni götürdü odasına ismi Nejla. Nejla o♡ospusu. Sözlerine önce, benim yeğenimin adı da Semih diye başladı. Aa dedim güzel yırttık galiba. Sonra sağlı sollu üç beş tokat yedim. E ne oldu amk Semih. Her tokattan sonra da iki dakika nasihat veriyor dayak bitti herhalde sanıyorum çaat bir tane daha vuruyor. İki dakika daha nasihat veriyor sonra yine çaaaat. Ya döv ya söv kaltak. Hocam benim suçum yok diyorum vurdun mu o çocuklara diyor vurdum ama diyorum çaat yiyorum tokadı. Ulan çocuklardan dayağı yiyen de benim amk öğretmenden dayağı yiyen de benim. Delirdim resmen. neyse son iki tokadı da yedikten sonra siktiretti beni makamından. Dayaktan sonra derse de gitmedim son ders idi zaten kantinde 3 paket eti cin yuvarladım. Kantinin içinde sinirlenince hayvan gibi yemek yiyen şişko bir kızdan farksızım. Neyse zil çaldı okul çıkışı fırıl fırıl Erol arıyorum döveceğim çünkü dövmem lazım çok pis dayak yedim. Çıkışta göremedim bazen sigara içmek için gidilen kafe gibi yer vardı gittiğimiz. Oraya gittim. Baktım orada. Dedim bunu dövsem sıkıntı olur mu acaba. Sonra dedim lan daha fazla ne olabilir amk zaten bir ton dayak yedim. Pat girdim içeri masaya geldim vay kanka falan yaptı dedim senin kankanı sikiyim buna bir girersin masa sandalye havada uçuştu. Bir iki tane salladım sıyırdı. Ergeniz zaten sırf hava.

dövüş

Masaları Erol’dan Daha Çok Dövdüm

Sonra mekan sahibi geldi tabii napıyosunuz lan diye. sanıyorumki herhalde bizi ayıracak. Ne ayırması amk Erol’a ikimize bir daldılar yine dayak yedik. Erol abi ben bir şey yapmadım dedi sıyırdı kendini. Ben şuncacık beynimle hesapta mekan bastığım için bir güzel ağzıma sıçtılar. Mekan sahibine abi benim suçum yok falan diyorum ama yine dayak yiyorum amk kime suçsuzum desem dayak yiyorum. Neyse bu çok uzayacak işte bu da böyle bir hatıram idi arkadaşlar yani siz siz olun daha fazla ne olabilir ki demeyin. Oluyor a♧ına koyayım. Dahası da oluyor. Daha fazlası da. Hatıran Yeter…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments