Özgürce Yaz

Hoş geldiniz. Verimisyon.com ekibi olarak, sizin de burada söz sahibi olmanızı istiyoruz. Eserleriniz bizim için çok değerli ve Verimisyon.com anasayfamızda yayınlayacağız. Makaleler, denemeler, araştırmalar, görüşler,hikayeler yazacak, emek verecek ve karşlığında her seviyeye uygun ödüller kazanabileceksiniz.

Bu Yayın Tam Olarak Neler İçermekte?

Şartlarımız

 Yayınlanması amaçlanarak bizlere göndereceğiniz tüm yazılı içeriklerin, Herhangi amaç doğrultusunda Verimisyon.com’da yayınlanmasına onay vermiş olaraktan aynı içerikleri başka bir alanda paylaşamayacaksınız.
Yazılı içerikleriniz, kesinlikle size ait ve özgünlük içermek zorundadır. Farklı alanlardan, kopyala yapıştır türünden elde edilen içerikler, kesinlikle yayınlanmayacaktır. Yazılı içeriğiniz herhangi bir gruba, kuruluşa, firmaya, bireye atıf veya saldırı içeremez.
Yazılı İçeriğiniz asla siyaset, din, cinsellik temalı tartışmalara, cevap veya düzeltme hakkı oraya çıkaracak söylemlere olanak oluşturmamalıdır.

Ödüllerimiz

Ödüllendirme; Giriş seviyesi, orta seviye, üst seviye ve en yüksek seviye şeklindeki gruplardan oluşur. Yazılarınızın okunma oranı, düzenli ve süreklilik esasına dayanan yazarlık davranışlarınız sizin grubunuzu belirleyecek ve yükselmenizi sağlayacak etkendir.
Bazı Ödüller; Kulaklık, mikrofon, tablet, akıllı bileklik, saat, alışveriş, cep telefonu, kitap, kıyafet, aksesuar ürünleri, tatil,teknolojik ürünler, para ödülleri ve bunun gibi sınırsız çeşitlilik.
Ödüller Gruplara göre dağıtılmaktadır, aynı gruptaki tüm ödülleri tek seferde alamayabilirsiniz. Ödülünüz miktari Yazılarınızın okunma sayısı ve sizin düzenli yazma alışkanlığınızla belirlenir. Ödülleriniz de grubunuzla birlikte artış gösterebilir. Verimisyon.com olarak buradaki ödülleri alacağınız garantisi veremeyiz. Ancak yazılı içerikleriniz, sürekliliğiniz ve okunma istatistikleriniz ile doğru orantılı ve adil ödüllendirme yapacağız.

guest
211 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments