Teknoloji Bizi Nereye Götürüyor?

Bundan 10 sene önce falan sevgililer birbirlerine sadece çağrı bırakıyordu. biliyor musun o dönemi? bu çağrı “şu an seni düşünüyorum” anlamına geliyordu.

sevgililer

Alt baslik edebiyattan bir haber nesil şimdiki kızlara şiir yazıyorsun, Cemal Süreyya mı bu diyor. ebenin amı ne alaka. ondan da 10 sene önce mektup falan vardı sadece mesela. sadece mahallendeki veya okuduğun sınıftaki kıza âşık olabilme şansın vardı. Sadece bakkala çıkarken gördüğün hatunlar. Sadece okul günleri gördüğün hatunlar. Şimdi adam Almanya’da hatun yapıp memeni gönder bana diyor.

teknoloji

Gerçek Aşk Yerini Cinselliğe Mi Bıraktı?

Tüm güzelliklerin teknolojiyle beraber yok edildiğini fark eden var mı aranızda? tüm hayatını instagram’a fotoğraf atmak için yaşayan ergenler var artık ortalıkta. foto kesmedi Snapchat’ı çıkardılar bir de. her yer herkesin hikayeleriyle doldu sanki çok s☆kimizdeymiş gibi. şu an buradayım. şimdi şurdayım. lan siktirgit naparsan yap bize ne ya bundan. tabii önüne geçilebilecek şeyler değil bunlar yani mecburen teknolojiye ayak uydurmak gerek.

sosyal medya

Her Şye Rağmen Hızlı Gelişen Bir Şeye Ayak Uydurmak Zorunda Kalıyorum

Uydurmak zorundasın. Çok daha ileride daha farklı şeyler olacak. Yarın öbür gün hologram hâkim olacak hayatımıza. Bak dedi dersin. Hatun pat diye belirecek odanın ortasında böyle ne yapıyorsun lan niye bakmıyorsun sen telefona diye. Aklın çıkacak aklın. Lanet gelsin ya teknolojiye. nerede o eski sadece çağrılaşmalar. dert yok son görülme yok. Sadece çağrı bırakıyorsun “seni düşünüyorum” oluyor. Bir bakıyorsun 4 cevapsız arama. Vay diyorsun amma özlemiş. Şimdi 4 cevapsız görsen eyvah amk ne oldu tiyosun. Of neyse beya

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
change
change
Haziran 10, 2020 12:11

bence bu kadar sikayet edinmemelisiniz. teknoloji olmasaydi siz bu siteyi nasil kuracaktiniz