Uygun Fiyat Etiketiyle Alabileceğiniz En Iyi 5 Akıllı Telefon

Hoş geldiniz. Bu yayında sizlere en uygun fiyat etiketine sahip, alabileceğiniz en iyi özellikleri barındıran akıllı telefonlar üzerine tavsiyelerde bulanacağız. Fiyat performans ürünü olarak segmente edilmiş ve akıllı telefon satın alırken fazla para harcamak istemeyenlere hitap eden bu cihazlara mutlaka göz atmalısınız.

1- Reeder P12 S

Listenin ilk sırasını, uygun fiyatına rağmen amiral gemisi özellikleriyle dikkatleri üzerine toplayan Reeder P12 S yer alıyor. Reeder P12 S cihazı 6 GB ram, 64 GB depolama hafızası, 4.5 G uyumu, 2.50 GHz işlemci hızı, MediaTek MT6750T işlemci türü, 8 çekirdek işlemci sayısı, 5.5 inc amoled ekranı, çift arka ve ön kameralarıyla oldukça göz kamaştıran özelliklere sahip. Akıllı cihaz tam 3000 mAh gücünde bir pille gelirken, ayrıca sonsuz ekran gövde oranı ve parmak izi okuyucu gibi üst düzey özelliklere de sahip. Cihaz internet ortamında 650 Tl ile 1500 Tl arasında bir fiyat ile satışa sunulmakta.

 

2-Nokia II

Listenin 2. sırasında yer alan Nokia 2 modeli ise 599 Tl civarında fiyat etiketine sahip ve giriş seviyesi özellikleriyle, gündelik basit ihtiyaçlarını gidermek isteyen kullanıcılara hitap eder niteliktedir.
Ön ve arka kamerası bulunan Nokia 2, 1 GB ram ile basit işlemlerinizi kolayça yapmanıza olanak sağlar. Nokia 2’yi Mediamarkt’ tan indirimli olarak satın alabilirsiniz.

3-Hiking A 20 Duos

Hiking, çentikli ekrana sahip muhteşem bir fiyat performans canavarı üreterek marka düşkünü olmayan kullanıcılarına, büyük bir fiyat performans uzmanı olduğunu bu kez kanıtlamış durumda. 4GB ram ve 64 GB belleğe sahip A20 Duos 850 Tl gibi uygun bir fiyat etiketine sahip. Çift arka ve ön kameralarla harika fotoğraf ve video deneyimi yaşamanızı kolaylaştıracak cihazda parmak izi özelliği mevcut.

4-Reeder P13 Blue

Listenin 4. sırasında bizleri Reeder’ın son modeli olan P3 Blue bekliyor. P13 Blue’nun en önemli özelliği ise, telefonun her noktasının bir tasarım harikası modda tasarlanmış olmasıdır. Kuşkusuz bu tasarıma göre çok uygun sayılabilecek bir fiyatla satılan P13 Blue, internet ortamında 600-700 Tl  fiyat bandında gezmekte.
16 Gb Ram ve 32 GB depolama alanına sahip akıllı cihazın en önemli albenisi az önce de bahsettiğimiz gibi tasarımı. Eğer uygun  fiyata havalı bir akıllı telefon almak istiyorsanız. ve orta düzey işlemlerinizi de bu telefonda yapmak istiyorsanız P13 Blue tam da size göre.

5-Huawei Y6

Listenin son sırasında ise yine tasarım harikası, fiyat performans markası olan çinli Huawei’nin Y6 modeli yer alıyor. İnce yuvarlak çentik, sonsuz ekran gövde oranı ve canlı renk seçenekleri sayesinde oldukça şık gözüken akıllı telefonda bizleri, 32 GB’lık bir depolama alanı ve 2 GB boyutunda bir Ram bekliyor. 6.9 inc’lik Y6 oldukça büyük ve amoled bir ekran deneyimine sahip olmanızı sağlayacak. Ayrıca Y6’nın belleği yetersiz kalır diyorsanız, en az 512 GB’a kadar da harici kart desteği ile depolamayı arttırma olanağına sabipsiniz. Y6’nın internetteki fiyat etiketi 1000 Tl.

Bu yayında sizlere uygun fiyata sahip olabileceğiniz en yüksek donanım ve yazılım birimlerine sahip akıllı cihaz modellerini derledik. Bundan sonraki teknoloji temalı yayınlarımızda da orta ve yüksek fiyat segmentine değineceğiz. Aşağıya konuyla ilgili görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Bir sonraki Verimisyon yayınında görüşmek dileğiyle…
guest
212 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments