1500 TL Altı Uygun Fiyatlı Cep Telefonu Modelleri

uygun fiyatlı cep telefonu modelleri

Akıllı telefon fiyatlarındaki fiyat artışı, günümüzde yeni bir model satın alımını epey zorlaştırıyor. Bu durumda haliyle, ortaya uygun fiyatlı cep telefonu modelleri gibi bir arayış çıkıyor.

Bu yayınımızda, yükselen fiyatlara rağmen  en çok tercih edilen markaların geliştirdigi modellerden, pazara yeni giriş yapmış ve iddalı konumda bulunan markaların modellerini sizlere sunacağız.

Uygun Fiyatlı Cep Telefonu Modelleri Listemize Spark 4 Lite İle Başlıyoruz

Uygun fiyatlı cep telefonu modelleri arasına girmeyi başaran Spark 4 Lite’ a baktığımızda başarılı bir giriş seviye akıllı telefon diyebiliriz.

Ayrıca makul bir fiyat etketinden de söz etmek mümkün.
Spark 4 Lite modeli 1499 TL civarında bir fiyat performans canavarı olmuş durumda.

6.52 İnç’ bir ekran ve ön kısımda yer alan 8 MP’ değerindeki çentik tasarımlı kamerasıyla günümüz akıllı telefonların uyduğu tasarım çizgisi modasına uymuş durumda.

kamera

Ayrıca Spark 4 Lite modeli de Tıpkı Camon 12 Air gibi 4000 mAh gücünde bir pil ve çift hat desteği,ayrıca harici hafıza kartı deteği gibi özelliklere sahip durumda.

Spark 4 Lite’ depolama özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir; 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı gibi.

Ülkemizin akıllı telefon pazarına yeni giriş yapan Tekno Mobile, ilk adımdaki cihazlarıyla büyük bir heyecana sebep olurken, çok kısa süre içerisinde ülkemiz pazarında üst segment akıllı telefonlara da yer vereceğini müjdeledi.

Özellikle akıllı telefon fiyatları oldukça yüksek miktarlara ulaşmışken, uygun fakıllficep telefonu modelleri arayışına da alternatif olabilecek bir girişimi Tekno Mobile başaracak gibi gözüküyor. 2 Modelli Akıllı Telefon Girişimi yayınımızda Tecno Spark’ın iki modeline de ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Cep Telefonu Tavsiyesi Yayınımız LG K 11 Prime İle Devam Ediyor

Uygun fiyatlı cep telefonu tavsiyesi olarak 1439 TL gibi fiyata internette kolaylıkla bulabileceğiniz LG K 11 Prime akıllı modelin genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

8 MP ön kamera, 5,3 inch ekran, 13 MP arka kamera, 2 GB Ram, 16 GB dahili depolama alanı ve 3000 mAh gücünde bir pil. Ayrıca cihazda parmak okuma özelliği, kamerada 3 kata kadar optik zoom, 256 GB’a kadar da Micro SD harici arttırılabilir hafıza desteği bulunmakta.

Cihaz Android Nougat sürümü ile gelmekte. Cihazla ilgili olarak yorumlarınızı aşağıdaki yorum paneline bırakabilirsiniz. LG G Flex 2 modeli  de ilginizi çekebilir.

Uygun Fiyatlı Cep Telefonu Önerisi Yayınımızın Son Modeli General Mobile GM9 Go

General Mobile, uygun fiyatlı cep telefonu önerisi yapabileceğimiz en ideal narkalardan biri.

Ülkemizde uygun fiyatlı akıllı telefon üreticisi olarak bilinen General Mobile, özellikle de Discoveri modeliyle büyük başarılara ulaşmış ve herkes tarafından tanınmış bir marka haline gelmişti.

Yine çok başarılı özelliklere sahip ve uygun fiyatlı akıllı model GM9 Go, Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip.

Mediatek MT6739 işlemcisinden güç bulan akıllı canavar, 16 GB boyutunda bir depolama alanına sahip.
3500 mAh batarya gücüyle bir günlük kullanımınızı rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

pil

Ayrıca cihazınıza 250 GB’a kadar da harici kart desteği sunabilmeniz mümkün.
Akıllı modelin tek eksiği olan Ram kapasitesi diyebiliriz. 1 GB büyüklükteki Ram ile çok fazla oyun oynayamasanızda günlük basit işlemlerinizi ve sosyal medya deneyiminizi kolaylıkla sürdürebilirsiniz.

Akıllı Modelin 5.5 inc büyüklükte, IPS LCD ekranı, 13 MP arka kamera ve 5 MP çözünürlükte de bir selfie kamerası bulunmakta.

Bu akıllı modeli Medaimarkt gibi yerlerde 1.500 TL’ ye bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 1 ve 2 yıllık koru paketlerini de satın alabilirsiniz.

Yorum

  1. hürpost Ağustos 8, 2020
    • Verimisyon Verimisyon Ağustos 17, 2020

Yorum Ekle